Vzorový byt v sekci E otevřen

První vzorový byt v rezidenčním komplexu DLOUHÁ LOUKA byl dokončen a zpřístupněn návštěvníkům. Neváhejte a sjednejte si schůzku s realitními makléři, kteří vám detailně představí projekt a provedou vás. Stále máte šanci vybrat si byt podle svých představ a získat speciální nabídku financování od České spořitelny.

V pondělí 17.6.2013 byl dokončen vzorový byt v první etapě rezidenčního komplexu DLOUHÁ LOUKA. Vzorový byt je zpřístupněn každému, kdo má zájem o moderní bydlení v blízkosti centra Českých Budějovic a zároveň uprostřed zeleně. Neváhejte a sjednejte si schůzku s realitními makléři, kteří vám projekt detailně představí a provedou vás. 

V kompletně zařízeném vzorovém bytě vás makléři do detailu seznámí se všemi standardy vybavení bytů, ale také s dalšími nadstandardními prvky, které jsou součástí ceny. K nim patří například podlahové konvertory pod francouzskými okny, domácí videotelefon, kabelová televize a další technologická zařízení, která Vám bydlení na DLOUHÉ LOUCE zpříjemní. 

Osobní prohlídku si můžete domluvit na telefonních číslech 777 814 103 nebo 777 121 266.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Fotogalerie: vzorový byt

Zpět na Novinky

Novinky: byty České Budějovice

Na nové bydlení rodiny nyní stačí 299 tisíc!

Díky akční nabídce Oberbank na financování bytů v tomto projektu můžete těžit z aktuálních rekordně nízkých úrokových sazeb hypotečních úvěrů i vy. A to dokonce i v případě, že nemáte dostatek volných úspor na uhrazení obvyklých 30 procent hodnoty bytu.

DLOUHÁ LOUKA získala ocenění Prestižní stavba jižních Čech

Orientace bytů na řeku Vltavu, výhledy do zeleně a na historické centrum města, maximální funkčnost, technická účelnost, pohodlí a celkově zdařilá koncepce. Zejména díky těmto atributům udělila bytovému projektu DLOUHÁ LOUKA odborná porota titul „PRESTA – prestižní stavba jižních Čech“ v kategorii rodinné domy a byty.

Rezidence DLOUHÁ LOUKA soutěží v ocenění PRESTA Jižní Čechy

Mezi výběrem nejlepších staveb v Jižních Čechách dokončených v letech 2012–2014 je také Rezidence DLOUHÁ LOUKA. Rezidenční komplex DLOUHÁ LOUKA nabídne v pěti k sobě přiléhajících domech 126 nadstandardně řešených moderních bytů. Ideální poloha v centru krajského města a přesto uprostřed zeleně vytváří z bytů na DLOUHÉ LOUCE velmi dobrou investici.

Dlouhá louka - všechny byty prodány

Všechny byty prodány

Aktuálně probíhají přípravy na druhou etapu
"residence Dlouhá louka 2".

TOPlist